Biraz Önce Meclisten Müjdeli Haber Geldi: Emekliye 7.000 TL Ödeme Yapılacak! ATM'den Hemen Çekebileceksiniz

Biraz Önce Meclisten Müjdeli Haber Geldi: Emekliye 7.000 TL Ödeme Yapılacak! ATM'den Hemen Çekebileceksiniz

Milyonlarca emekliyi sevindiren bir gelişme yaşandı. SSK, Bağ-Kur ve bütün emeklileri ilgilendiriyor. Emekli maaşını ilgili bankaya taşıyan ve 3 yıl maaş alma sözü veren emeklilere 7 bin lira para verileceği bildirildi.

Bu sene içerisinde promosyon hakkı olan vatandaşları ilgilendiriyor. ING Bank promosyon kampanyasını duyurdu. Banka yaptığı açıklama ile maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 7.000 TL’ye varan nakit promosyon ödemesi yapacağını vurguladı. Bunun için vatandaşların 31 Ekim 2022 tarihine kadar başvurularını yapması beklendiği vurgulandı.

1 aylık toplam gelir/aylık tutarınız, 1.500 TL’ye (1.500 TL hariç) kadar ise 4.650 TL, 1.500 TL – 2.500 TL (2.500 TL hariç) arası ise 5.800TL, 2.500 TL ve üzeri ise 7.000 TL nakit promosyon ödemesi yapacağı bildirildi.

Kampanyadan emekli maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan alma taahhüdü veren ve nakit promosyon ödemesi alan mevcut ve yeni emekli maaş müşterilerin yararlanabileceği bildirildi ve promosyon ödemesinden faydalanmak için herhangi bir ürün koşulu bulunmadığı aktarıldı.

7 BİN TL PARA VERİLİYOR

Promosyon taahhütnamesinin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1.500 TL’ye kadarsa 4.650 TL, 1.500 TL-2.500 TL arasındaysa 5.800 TL, 2.500 TL’nin üzerindeyse 7.000 TL nakit promosyon ödendiği bildirildi ve kampanyanın 1 Ekim 2022 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında nakit promosyon alan müşteriler için geçerli olduğu vurguladı.

Nakit promosyon başvuru işlemleri ING Telefon Bankacılığı ve ING Şubeleri aracılığı ile yapılabileceği belirtilen ING Bank tarafından yapılan duyuruda bankamızdan birden fazla emekli maaş alınıyor olması durumunda, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılacağı aktarıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Nakit promosyon ödemesi 3 yıl için peşin olarak yapılır ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak nakit promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır. Nakit promosyon ödemesi yapıldıktan sonra 3 yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon ödemesi yapılmaz. 3 yıllık taahhüde aykırılık olması halinde, tarafınıza ödenen promosyon bedeli, taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır. Aynı anda birden fazla ek promosyon kampanyasından yararlanılamaz.

ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 1 Mart 2020 tarihi sonrasında Bankamız diğer ek promosyonlarından dahil olmuş, yararlanmış ya da talepte bulunan müşterilerimiz, 1 Ekim 2022 tarihi itibariyle koşulsuz nakit promosyon alması durumunda mevcut kampanya/talepleri iptal edilerek kıstelyevm usulü iade alınacak ve 7.000 TL’ye varan nakit promosyondan yararlanır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.