Künye

YAYIN SAHİBİ

Haber Vin

Genel Müdür

Aydın Dağdelen

Genel Müdür Yardımcısı

Mert Dağdelen

Sorumlu Kişi

Seyma Pusula

Haber Editörleri / News Editors

Dilek Aslan

Dilek@habervin.com

Fatma Kaya

Fatma@habervin.com

Telif

haberkusagi68@gmail.com

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult

Enver Hukuk Bürosu

Av. Gamze Enver

Bu yayın dijital satış ve operasyonları

Haber Vin tarafından yönetilmektedir.

ADRES

Bağcılar/İSTANBUL

Haberkervani.com/'da yayınlanan yazı, haber ve

fotoğrafların her türlü telif hakkı

Haber Vin'ne aittir.

Kuruluştan izinsiz kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

YASAL UYARI: habervin.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde habervin.com’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. habervin.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

habervin.com’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili habervin.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on habervin.com This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on are opened on a new page. habervin.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.