İş Bankası Duyurdu: Başvuru Yapana 10 Bin TL Ödenecek!

İş Bankası Duyurdu: Başvuru Yapana 10 Bin TL Ödenecek!

İş Bankası'ndan müjde geldi. Müşterilerini memnun etmeyi hedefleyen banka bu günlerde özellikle ekonomik yönden sıkıntı çeken kişilere tebessüm ettirecek bu haberi duyurdu. İşte 10 bin TL'lik desteğe ilişkin detaylar...

Son dönemde enflasyon rakamları giderek artış gösteriyor. Bu sebeple vatandaşın nakit ihtiyacı da giderek artmaya başladı. Nakit ihtiyacı olanlara anında para alacakları bankalar imkan tanıyor. Özellikle de adından sıkça bahsettiren bankalara öncelik veren vatandaşlar için İş Bankası yeni bir kredi imkanı oluşturdu.

İş Bankası'ndan herkese 10.000 TL verileceği müjdesi geldi. İş Bankası internet şubesinden başvuru yaptığınızda faizsiz nakit avans imkanından da yaralanabilirsiniz. Başvuru yapmak ya da bu bu nakit imkanından yararlanmak için son gün 31 Ocak 2023 olarak duyuruldu.

Bankalardan resmi olarak gelen açıklama kapsamında bazı kartlardan alınacak olan nakit avans geçerli olacak. Kampanya kapsamında yer alan kartlar arasında şunlar yer alıyor:

  • İş Bankası Bireysel Kredi Kartları
  • İş Bankası Ticari Kredi Kartları (Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart hariçtir).

İş Bankası 10.000 TL Ödeme Desteği Veriliyor

İş Bankası'ndan nakit sıkıntısı yaşayanlara 10 bin TL ödeme verileceği açıklandı. Bu kampanya yalnızca bankanın yeni müşterileri için geçerli olacak. Özellikle internet üzerinden başvuru yapanlar bu haktan yararlanacaklar.

İş Bankası 10.000 TL kampanyasından yararlanmak için İşCep uygulamasını kullanarak Müşteri Olmak İstiyorum kısmına tıklayıp kart başvurusu yapmanız şartı bulunuyor. Başvurusu onaylanan müşteriler için geçerli olan kampanyayı kullanmak için taksitli nakit avans kısmına tıklayabilirsiniz. Taksitli nakit avans tutarı 300 TL ile 10.000 TL arasında farklılık göstermek ile birlikte bazı kartlar için sunuluyor.

Kampanya detayları nedir?

Kampanyaya ilişkin tüm detaylar şu şekilde açıklandı:

Kampanyadan 31.01.2023 tarihine kadar İşCep“Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvuruları onaylanmış müşteriler yararlanabilecektir.

Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabilecektir. Faizsiz TNA 5 ay vade ile sınırlıdır. 5 aydan farklı vadelerde ve 10.000 TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacaktır.

Kampanya kapsamı İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruları onaylanan müşteriler için geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 300 TL ile 10.000 TL arasında olacaktır.

Kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden 7 gün içinde yapılacak ve kampanyadan yararlanma süresi 1 yıl olacaktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, İş Bankası Ticari Kredi Kartları, (Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart hariçtir).

İş Bankası kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Türkiye İş Bankası tarafından yapılan bu açıklamalar sonrasında vatandaşlar mobil uygulamasını indirerek başvuruları onaylanmaları durumunda 10 bin lira ödemelerini hesaplarına alabilecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.